Vášův Mlýn 2.9.2012 – JaMi, Šimi

vasuv mlyn

A máme tu další výpravu za kapříky. Jelikož se Šimi nemá stále k napsání tohoto článku a měl by, /neb si zdvihl svůj osobáček/, ujímám se toho tedy opět já.

Jak se tato výprava vlastně zrodila? No snadno, skype, pár telefonů a slovo dalo slovo. Jak jednoduché a rychlé!

 

Šimi dorazil už v sobotu pred sedmou hodinou večerní. To mělo samo svůj důvod. Pozval jsem ho na večeři z mé produkce. No snad mu chutnalo po těch jeho dvou vytržených stoličkách.

Po té jsme se odebrali do místní, mnou navštěvované hospůdky na pivko. /Kozlík/. Po pár pivkách jsme se přesunuli k telce a dlouho do noci jsme plkali.

A to brzké ranní vstávání, jeje….Budík zvonil už v pět ráno a opravdu se mě nechtělo vylézt z teplíčka peřinky. Ale zvědavost po novém revíru přemohla mé líné já a šel jsem cuknout Šimiho.

Horká káva nás zcela probudila a tak se naložil cajk do mého auta a vyrazilo se……….směr Milevsko a Vášův mlýn.

DSC02009.JPG DSC02010.JPG

 

A dorazili jsme tam……huráááááááá. Krátká prohlídka revíru, vody a místního stánku s pěnivým mokem.  A nastala dřina, vše přemístit na zvolené místo a hurá na to!

 

DSC02023.JPGDSC02025.JPG

Tady jsme si vzpoměli oba na Messera a jeho krk, ale v tomhle by byl opravdu v bezpečí.

DSC02022.JPG

A chytalo se a chytalo se….. Šimi z té radosti dostal asi šílenej hlad a tak po převozu všech našich věcí jsme sedli u stolu a dali si pivečko a utopence. Ale to nebyl konec, celej den nosil k vodě místní pochutiny a tak jsme zde ochutnali opravdu vše. Utopence, párky, nakládaný Hermelín …..

Revír je to opravdu pěkný, udržovaný, všude čisto a pořádek. Ryby jsou zde prej běžně okolo 90cm, ale nám se zřejmě vyhýbali. Ale i tak bez šupiny jsem neodešli, ba naopak! Šimi si zde upravil svůj osobáček na 78cm a 7,6 kg.

DSC02040.JPG DSC02042.JPG

 Za to já si chytl kapře akorádního na plech 55cm.

2012-09-02-257.jpg

Ale ryb se nám zželelo a vše jsme hned pustili.

Snad je příště chytnete třeba vy?

Petrův zdar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>