Radnice 15. – 16.07.2012 – Šimi

DSC06868

Hned po pří jezdu jsem přišel za správcem dohodnout lovné místo, zvolil jsem nejoblíbenější místo D4, kde Jardík nachytal už hromadu ryb :D . Na uvítanou mě přivítal rukou se štamprlí s rumem, naložil náčiní na loď a zajel k určenému místu vybudovat moje lovné 24 hodinové městečko.

Kolem 18hodiny jsem nahodil měl vše připraveno a postaveno k lovu ryb. Do půlnoci jsem neviděl ani zatáhnutí, natož uslyšet ten kouzelný tón z příposlechu. Od Zdeněčka a Jardíka mě chodily zprávy a telefonáty co a jak a já jen smutně odpovídal nic.

V 00:24 hodin se konečně ozval pronikavý krásný ton příposlechu a překrásná jízda. Při 15 minutovém zdolávání jsem už měl cca 40 cm od břehu nádhernýho šupiňáčka, mohl mít tak přibližně 80cm málem můj osobák , ale co se nenadálo,  když jsem dával podběrák do vody přitom sem mu malinko povolil uzdu, tak mě překvapivě ale smutně vzdal hold a jel spát do svého domova a já jen zklamaně si sedl zapálil si a říkal si jakej jsem ……….!

No nic sem si řekl život jde dál a kompletně tři pruty jsem nově nastražil peletkamy Halibut na který mě přišel tenhle bohužel překrásný kapřík a hlavně prostřední prut jsem měl nahozený cca 2,5 metru od břehu nápodobně jsem nahodil i zbývající dva krajní pruty ale nakonec jsem si rozmyslel a dal jsem na levý krajní prut boilies Richtworth 20mm + 14mm  nahodil 1metr od břehu.To už čas utíkal a kolem 1 hodiny v noci jsem se uchýlil ke spánku. Klucí me nechali do růžovounka vyspat až mě probudil jiný problém a to močicí. Po vydařeným procesu jsem se rozhodl pelety dát nové. Bylo již 05:24 a já jsem sahal po levém prutu když se z bivaku ozval tón a pěkný záběr tak jsem ihned zdolávala a už jsem nenechal mu možnost upláchnout a konec se vydařil Kapřík šupináč měl 58cm necelých 4,8kg a zachutnali mu Richtworthovi kuličky Jahoda smetana.

DSC01193.JPGDSC01195.JPG

 

Zvolil jsem i hned na všechny tři pruty Pelety Halibut A ihned za hodinu a půl jsem měl další záběr na prostřední prut zas byl Kapúřík šupináč 58cm když jsem se loučil s kapříkem tak jsem slyšel další pískot z příposlechu a krajní levý prut a co jsem si nevytáhl znova kapřík šupináč 58cm to jsem se normálně začal tak smát a nechápal jsem pak jsem vše připravil zas na pelety a nahodil to už se blížilo kolem půl deváté tak jsem si řekl , že by bylo správné také něco sníst když bylo ohřáto a zrovna pátá lžíce gulášku snězena ozval se opravdu překrásný zvuk s navijáku při odvíjení vlasce přes baita tak sem vše položil a běžel ale stálo to za to po 20 minutovém zdolávání  sem uviděl velikou Kapří pusinku a měl jsem takový úsměv na tváři jako když malě děcko vidí pod stromečkem na vánoce mnoho dárků.Byl to překrásný vypasený Kapr lysec 70cm a 7kg vážicí měl jsem takovou radost a za krásne zdolávání a jízdu a zakončení jako odměnu dostal ode mne velikánského čamtáka na památku bylo to nádherné druhé zakončení rybařeni na jezeru Radnice.Budu hodně dlouho vzpomínat na tuhle vydařenou 24 hodinovou akci.

DSC01203.JPG

S pozdravem ŠIMI

 

FOTOGALERIE

DSC01193.JPGDSC01195.JPGDSC01197.JPGDSC01198.JPGDSC01200.JPGDSC01201.JPGDSC01202.JPGDSC01203.JPGDSC01204.JPGDSC01205.JPG

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>