Kopa 18.-20.10.2013 JaMi, Mech, Geri a Messer

2013-10-20-1343

Přeji Všem příznivcům našeho Bohemia Carp Teamu krásné podzimní dny a ještě mnoho prutohodin do konce tohoto roku. Přináším Vám krátký článeček, jak si náš Bohemia team užívá plnýma douškama tento podzimní čas. Jak je již zvykem, nebo spíše pravidlem, slovo dalo slovo a jelo se. Volba padla na jezero Kopa.

 

S Mechem jsme na místo dojeli okolo druhé hodiny odpolední. Dle dohody jsme obsadili lovná místa na č.6 a č.7 bylo Geriho a Messína. Vybalování věcí šlo jako na drátku. A hlavně, celý víkend byl před náma. Pohoda, klídek, tabáček a nejen to. :-)

Asi za hodinku dojel i zbytek teamu. Geri a Messer.  Počasí nám přálo, bylo teplo i sluníčko se objevilo.

Některým z nás se hned odpoledne podařilo ulovit  pár kapříků a tak se zdálo, že bude výprava úspěšná a budou opět krásné vzpomínky na tuto naší akci.

Sobota byla ve znamení sluníčka a tak se každý snažil něco pochytat z posledních paprsků tepla. Každý večer se grilovalo a popíjelo do polosyta a do polopita. Nálada byla velmi dobrá a vůně masa se linula po jezeře.

WP_20131018_004.jpg

 

Nachytalo se spousta ryb. Nejvíce nachytal asi Geri, něco okolo 30 kaprů, nej měl 86cm a 11kg, pak asi já 7kapříků se podívalo na břeh v sobotu, Messer zdolal jednoho, a Mech dva kapříky na Geriho pruty.

WP_20131019_018.jpg

Nej pro mě však byla neděle. Ráno jsem přehodil pruty a čekal , co se bude dít. Záběry byly velice opatrné, když asi tak okolo desáté hodiny dopolední se na prostředním prutu zlehounka pokyvoval swinger. Nervy a nedočkavost mě vyprovokovala k náhlému zdvižení prutu k záseku. No nyní mohu říci, že jsem udělal dobře! Na háčku byl Jeseter. Dlouho a douho jsem zdolával výpady ryby a dlouho a dlouho jsme nevěděli co na prutě vlasně je. Ryba se držela u dna jako přibitá a až asi po 20 minutách se ve slunečních paprscích zjevil hřbet jesetera. Záda bolela, prsty odkrvené. Adrenalin mě rozklepal kolena.

2013-10-20-1340.jpg

Neuvěřitelný souboj jsem zažil v tento den. Při podebrání vypadl háček bez protihrotu sám do podběrákové sítě a byl i váhou ryby drobet narovnán. :-) Můj nový letošní osobáček u Jesetera byl na světě. 160cm a 19,6kg.

20102013436.jpg

 

Děkuji ti moc sv.Petře. Díky, díky, díky…

Tímto ze svého pohledu hodnotím tuto akci za zdařilou a těším se na další výpravu na tento revír a na kamarády.

Za sebe přeji všem na příště toliko štěstíčka, kterého mě se dostalo nyní …

Petrův zdar

JaMi

 

Galerie fotek:

Response code is 404

Napsat komentář